Sukčiai

  • Paskelbė : GIntaras Jokubauskis
  • Paskelbta: 2021-01-22
  • Kategorija: Pranešimai

Policija įspėja apie naujas sukčiŲ gudrybes

 

                      Šalyje neslūgstant koronaviruso infekcijos pandemijai, sukčiai nesnaudžia ir elektroninėje erdvėje prigalvoja naujų gudrybių. Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policijos pareigūnai įspėja gyventojus ir prašo nereaguoti į gautas apgaulingas telefonines žinutes, elekroninius laiškus ar pranešimus, atsiųstus per atskirus gyventojų pamėgtus bendravimo–susirašinėjimo portalus (Messenger ir kitus).

                      Dalinamės šiuo metu plintančiu apgaulingu žinutės turiniu: „Sveiki, pažeidus karantino ribojimosi taisykles skiriama jums bauda, kurios yra nustatytos LR ir VPK skyriaus. Kauno apskrities policijos, pagal LR ANK 45 str. 4 d. bei 506 str. 4(1) d. Iš jūsų bus atskaitytą 294.29 eurų iki 2021-01-29 Prašome susimokėti iki šio termino pabaigos, atvykus į KAUNO VPK skyrių Neįvykdžius įsipareigojimų laiku, būsime priversti kreiptis į antstolius! KAUNO VPK SKYRIUS“.

                Raginame gyventojus būti budriais, atidžiais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Prireikus pagalbos, skambinkite skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos