Atliekų rūšiavimmas

  • Paskelbė : GIntaras Jokubauskis
  • Paskelbta: 2021-03-31
  • Kategorija: Pranešimai

REGISTRACIJA Į „ATLIEKŲ KULTŪROS“ EGZAMINĄ JAU PRASIDĖJO

 

Siekiant sukurti darnią ir tvarią atliekų tvarkymo sistemą, turime žinoti atliekų rūšiavimo teikiamą naudą. Rūšiuojant atliekas: mažinama aplinkos tarša, taupomi gamtos ištekliai, valdoma klimato kaita ir t.t. Ar žinojote, kad nerūšiuodami sumokame du kartus?

Raseinių rajono savivaldybė ir VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras maloniai kviečia dalintis „Atliekų kultūros“ egzaminu savo bendruomenėje ir už jos ribų, kviečia prisijungti moksleivius bei studentus.

Iki pat egzamino dienos – balandžio 29-osios galima registruotis internetinėje platformoje www.delfi.lt/apps/ak-egzaminas/. Šiame portale taip pat galima gilinti žinias ir spręsti bandomuosius testus. Plačiau ir išsamiau straipsnyje: https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/vaikai/arteja-atlieku-kulturos-egzaminas-sios-nuorodos-pades-pasiruosti.d?id=86814669. Apie tikslų egzamino laiką dalyviai bus informuojami elektroniniu laišku.

Geriausius rezultatus pasiekę dalyviai bus apdovanojami diplomais ir egzamino globėjo, organizatoriaus, partnerių bei rėmėjų prizais. Mokytojų, prisidėjusių prie atliekų kultūros sklaidos, laukia padėkos. Taip pat Raseinių rajono savivaldybė geriausiai „Atliekų kultūros“ egzamine pasirodžiusiems 5 rajono gyventojams yra įsteigusi specialius prizus.

„Atliekų kultūra“ egzaminą organizuoja UAB „VAATC“. Projektą globoja – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai: Utenos RATC, Panevėžio RATC, Klaipėdos RATC, Kauno RATC, Tauragės RATC, Telšių RATC, Marijampolės AATC, Alytaus RATC, Šiaulių RATC.

 

 

Esant papildomos informacijos poreikiui, prašome kreiptis į Violetą Dumčienę, el. p. violeta@kaunoratc.lt, tel. +370 606 51182.

 

 

 

ATLIEKŲ RŪŠIAVIMAS – TAI LENGVIAUSIAS BŪDAS ATSILYGINTI GAMTAI UŽ JOS DOSNUMĄ.

PRISIDĖK PRIE STEBUKLO – RŪŠIUOK!!!

 

                                                         

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos