Ramonuose paminėta vaikų gynimo diena

  • Paskelbta: 2020-07-13
  • Kategorija: Renginiai

      Birželio 1 d., po pozityvių tėvystės mokymų,  Ramonų kaimo bendruomenės kiemelyje, išpuoštame balionais, gėlytėmis, drugeliais, skambant Raseinių kultūros centro meno vadovo, Ramonuose , Vaidoto Vilko muzikai, prisilaikant visų pandemijos karantino taisyklių, buvo paminėta Vaikų gynimo diena. Susirinkusius vaikučius, jų tėvelius ir močiutes  pasveikino bendruomenės pirmininkė, Kompleksinių paslaugų šeimai užimtumo specialistė Dalytė Raudonienė.

     Mažo žmogaus didelės teisės, pareigos, norai… Mažo žmogaus didelis pasaulis…  „ O ar žinote ,vaikučiai, savo teises ir pareigas“...-

-…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu… kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba… aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušt… aš turiu teisę sakyti  tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti… - taip atsakinėjo vaikučiai į socialinės darbuotojos Daivos Žemaitienės pateiktą klausimą  .

      Vaikų ir tėvelių džiaugsmui atvyko  „klounė  Linksmuolė“. Ji visą šventę su vaikais žaidė, krėtė pokštus, leido muilo burbulus.

Į renginio pabaigą atvyko lėdų fėja Genutė su pintine ledų ir pyragais . Vaikučiai džiaugėsi, kad vaišės buvo ne tik jiems, bet ir jų artimiesiems .

Nuotraukos:
Ferdinandas Raudonius

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos